Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Gezilecek Yerler


 • Sinekli Yaylası Sanal Gezisi

  360 Degree Sinekli Yaylası

  Düzce’ye 33 km. en yakın yerleşim yerine 6 km. mesafede olan Sinekli yaylasına Beyköy, Uğur Köyü, Samandere Köyü ve Samandere Şelalesi güzergahından ulaşılmaktadır. Ayrıca Abat Gölü yol güzergahından da ulaşım sağlanır. Yayla, 1450 m. Rakım da olup 100 dekar yayla alanına sahiptir.

  Devamı.. »

 • Sakarca Yaylası Sanal Turu

  Sakarca Yaylası

  Sakarca Yaylası Düzce’ye 40 km. Kaynaşlı’ya 25 km. en yakın yerleşim yerine ise 18 km. mesafededir. 1550 mt. rakımı olan yayla eşsiz bir doğal güzelliğe sahip olup meraklıları için foto-safari ve trekking için uygundur.

  Devamı.. »

 • Darülaceze (Düşkünler) Sanal Turu

  Darülaceze Sanal Turu

  1895 yılında Sultan II. Abdülhamit Han tarafından kurulan kurumumuz kurulduğu günden bugüne 30.000’i çocuk olmak üzere toplam 100.000 kişiye Şefkat Yuvası olmuştur. Halen 650’ye yakın insanımızı kuruluş felsefesinden ödün vermeden barındıran Darülaceze din, dil, ırk, cinsiyet ve mezhep farkı gözetmeksizin cami, kilise ve havrasıyla dünyada eşi benzeri olmayan bir hayır kurumudur.

  Devamı.. »

 • Resim ve Heykel Müzesi Sanal Turu

  360 Derece Resim ve Heykel Müzesi Sanal Turu

  Resim ve Heykel Müzesi; 1930 yılında Yüksek Mimar Arif Hikmet Koyunoğlu tarafından Namazgâh Tepesinde inşa edilen bu yapı, I. Ulusal Mimarlık Döneminin en güzel örneklerinden biri olarak kabul edilmektedir. 

  Devamı.. »

RSS