3D Fotoğraf


Fotoğraftan üstün, Video dan daha hızlı ve etkin


3 boyutlu panoramik fotoğraflar sayesinde mekanınızı çok daha etkin tanıtabilir ve mekanı seyreden  kişiye sanki oradaymış hissi verebilirsiniz. Panoramik fotoğraflarda istenilen tarafa bakılabilmesi bu  fotoğrafları diğer fotoğraflardan daha etkili bir tanıtma yolu haline getirmiştir. Internet ortamında  kolay yuklenilebilir ve hızlı seyredilebilir olması sebebiyle de Videodan daha hızlı ve etkin bir  tanıtım aracı olmuştur.

Panoramik fotoğraflar üzerine yerleştirilebilen interaktif kapılar sayesinde sonraki panoramaya cok rahat geçilebilmekte ve mekan üzerinde kontrol fazlasıyla sağlanabilmektedir. Aynı mekan içinde çekilmiş birçok panorama Sanal Tur sistemi ile biraraya getirilip Sanal Tur uygulamaları oluşuturulabilmekte ve ziyaretçiye rahat bir şekilde mekanı gezmesi sağlanmaktadır.

Sanal turların tamamı Flash altyapısı ile artık tüm bilgisayarlarda herhangi bir plug-in yüklemesine gerek kalmadan hızlı ve sorunsuz olarak seyredilebilmektedir.

360TR.com ve Cansız Hayal LTD olarak Sanal Tur alanında en kaliteli firma olarak müşterilere sunduğu farklı ve etkili mekan tanıtım çözümleri ile sektörde en önde yer almaktadır. Hızlı ve yüksek kaliteli sanal turlar ile mekanınızı ziyaretçilerinize gerçekçi olarak yansıtmaktayız. Ziyaretçileriniz mekanınızı sanki oradaymış gibi rahat bir şekilde gezebilecek ve makan hakkında gerçekçi bilgilere sahip olabilecekler.

360Tr.com ve Cansız Hayal LTD olarak Sanal Tur proje içerikleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir ;

Sanal Tur tamamı Flash altyapısı ile hazırlanmakta, bu sayede ziyaretçi herhengi bir eklenti yüklemeye ihtiyaç duymadan hızlı ve sorunsuz olarak sanalturu izleyebilmektedir.
Sanal Tur üzerinde yer alan harita ve mekan listesi sayesinde mekanlar arası geçişler çok rahat olarak yapılabilmektedir. Harita ile kişi mekan içerisinde nerede oldugunu rahatlıkla kavrayabilmektedir.
Panoramik Fotoğraflar içerisine yerleştirilecek yön tuşları ile mekanlar arası geçiş rahatlıkla yapılabilmektedir.
Sanal Tur istenilirse Tam Ekran olarak da seyredilebilmektedir.
Çekilen panoramik fotoğraflar kalite ve büyüklük olarak optimize edilerek sanaltur içerisinde kullanıldıgından, mekan hem kaliteli olarak görüntülenebilmekte hem de hızlı bir şekilde seyredilebilmektedir.
Sanal Tur içerisinde mekanlarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapılabilmektedir.
Panoramik fotoğraflar üzerinde istenilen noktalara bilgi ekranları eklenebilmekte ve bu ekranlar ile o mekan hakkında daha detaylı bilgi verilebilmektedir.
Tüm sanal turlar için çoklu dil desteği verilmektedir.  İstenildiğinde İngilizce- Rusça - Almanca- Fransızca ve diğer dünya dillerinde çeviri yapılmakta ve sanal tur o dilde hazırlanmaktadır.
Sanal Tur tüm internet browser larına uyumlu olarak hazırlanmaktadır.
Sanal Tur istenirse internet üzerinde yayınlanabileceği gibi küçük bir düzenleme ile CD yada DVD ortamında da izlenebilmektedir.
İstenen Panoramik Fotoğraflar Ekran Koruyucu olarak derlenebilmekte ve kullanıcı tarafından download edilebilmektedir.

Sanal Tur Kimler ve Hangi Mekanlar için Uygun ?

Oteller
Restorantlar
Emlak Firmaları
Restorasyon Firmaları
Müzeler
Belediyeler
İnşaat Firmaları
Hava Limanları
Etkinlik - Tanıtım Firmaları
Camiler - Kiliseler
Depo Alanları 
Fabrikalar
Fidanlıklar
Hastaneler
Konak ve Köşkler
Kültür Merkezleri
Nikah Sarayları
Parklar
Mesire Alanları
Spor Tesisleri
Tarihi Mekanlar

ve Mekanını tanıtmak isteyen tüm diğer firmalar ve mekanlar için  bu 3 boyutlu panoramik fotoğraflar etkin olarak kullanılabilir.

<<<<<< | Sanal Tur Teklifi istemek için Tıklayın | >>>>>>