Kullanım Şartları

Site Kullanım Kuralları

Site Hizmetlerini kullanırken, her zaman saygılı bir şekilde hareket edilecektir. Herhangi bir kişiye ait fotoğraf eklememeyi, Aldatıcı şekilde hareket etmemeyi, Herhangi bir kişi taciz etmemeyi, Zararlı içerik eklememeyi,  "Spam" yapmamayı kabul etmiş bulunmaktasınız. 

Üyelik

KAYIT: Tam Servisi kullanmak için, bir kullanıcı adı, şifre ve geçerli e-posta adresi sağlayarak bir üye olarak kayıt yaptırmak zorundadır. 

KULLANICI ADI: Size gerçek adını kullanmak için teşvik ediyoruz. Eğer bir iş, hükümet, ya da kar amacı gütmeyen kuruluş iseniz, kuruluşunuzun gerçek adını kullanmak gerekir. Üye herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal eden bir isim, ya da müstehcen veya sakıncalı bir ad kullanamaz.

HESAP GÜVENLİK:  Kullanıcılar tarafından herhangi bir aktivite de dahil olmak üzere hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetleri, sorumludur. Başkalarının hesabınızı kullanmasına izin olmamalıdır. Eğer şifrenizin gizliliğini korumak gerekir. Başkalarına erişimi olan bir bilgisayar kullanıyorsanız, size Hizmet kullandıktan sonra hesabınızdan oturum açmanız gerekir.

İçerik Kısıtlamaları

Yüklemek olmayabilir herhangi bir  görüntü, metin, ses kaydı, ya da başka bir iş (topluca, "içerik"), göndermek, ya da (topluca, "Gönder") iletimi:

Herhangi bir üçüncü tarafın telif haklarını veya diğer haklarını (örneğin, ticari marka, gizlilik hakları, vb) ihlal;
Müstehcen içerik veya pornografi (Ancak, olmayan cinsel çıplaklık izin verilir, verilen) içerir;
Nefret dolu, iftira ya da ayrımcı içerik veya herhangi bir kişi veya gruba karşı tomurcuklanma, nefret içerir;
Exploits küçükler;
Yasadışı eylem ya da aşırı şiddet gösteriyor;
Hayvan zulüm ya da hayvanlara karşı aşırı şiddet gösteriyor;
Hileli düzenleri, çok katlı pazarlama (MLM) programları, olsun zengin hızlı düzenleri, online oyun ve kumar, nakit hediye, ev işletmelerden iş, ya da başka bir şüpheli para verme girişimler teşvik; veya herhangi bir yasa ihlal.